2B w "Och-Teatrze"

Dnia 9 października klasa 2B pojechała na wycieczkę do teatru. Wybraliśmy się na sztukę „Mayday 2” w reżyserii Krystyny Jandy. Autorem komedii jest Ray Cooney, a obejrzane przez nas przedstawienie to kontynuacja historii opowiedzianej w „Mayday” – sztuce, którą nasza klasa miała okazję zobaczyć w zeszłym roku.

„Mayday 2” to dalszy ciąg przygód znanego taksówkarza z Londynu – Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami. Jego dzieci z osobnych małżeństw, Gavin i Vicky, przypadkowo poznają się przez Internet i od razu czują, że wiele ich łączy – wspólne pasje, plany i marzenia oraz… ojciec, który jest taksówkarzem i nazywa się John Smith. Przedstawienie uatrakcyjnia muzyka zespołu Boney M. i stylistyka lat 80. W wyreżyserowanej przez Krystynę Jandę sztuce grają m.in. Maria Seweryn, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski czy Artur Barciś.

Z „Och-Teatru” wróciliśmy z uśmiechami na twarzy. Przedstawienie nam się podobało i mamy nadzieję, że będziemy mieć jeszcze więcej okazji na wyjścia do teatru, a kolejne spektakle będą równie ujmujące i ciekawe.

 

Joanna Jankowska 2B

 

Wpisz szukaną frazę

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"

potwierdza, że IV Liceum Ogólnokształcące

im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie

jest wśród 200 najlepszych liceów

w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu

Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017

i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości