Prowadzący

Zajęcia Zespołu "STYL" prowadzi Andrzej Gołębiewski
Zawodowy tancerz, reżyser i choreograf.


Andrzej Gołębiewski
Twórca, reżyser, pedagog i choreograf wielu autorskich festiwali, musicali, spektakli i koncertów. Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, AMFC. Im. F Chopina. Tancerz Teatru Wielkiego w Warszawie i Teatru Muzycznego Roma. Współpracując z wieloma zespołami i teatrami, jako tancerz i aktor jest wykonawcą wielu tysięcy spektakli w Polsce. Ma na swoim koncie występy na całym świecie. Współpracował z najbardziej uznanymi choreografami w Polsce, a także ze światowej sławy zespołem Baletu XX wieku M. Bejarta. Dyrektor artystyczny wielu spektakli i liczących się wydarzeń artystycznych. Kierownik i choreograf wielu akademii i reprezentacyjnych zespołów artystycznych. Swoje zespoły i akademie artystyczne tworzy na żelaznych zasadach teatralnych, według najlepszych wzorców. Prowadzi lekcje w wielu technikach tanecznych, warsztaty oraz konferencje artystyczne, treningi i autorskie kursy, lekcje dla pasjonatów tańca, zawodowych tancerzy oraz aktorów.
Andrzej Gołębiewski jest współtwórcą książki edukacyjnej zatwierdzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, autorem programu ćwiczeń edukacyjnych polskich tańców narodowych, prezentowanych wykładowcom w całej Polsce, oraz konsultantem autorskiej muzyki wzorcowej, przedstawiającej polskie tańce narodowe.

Kontakt- Andrzej Gołębiewski: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wpisz szukaną frazę

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"

potwierdza, że IV Liceum Ogólnokształcące

im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie

jest wśród 200 najlepszych liceów

w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu

Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017

i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości