Wolontariusze z AIESEC w naszym LO!

Od 24.09.2017r. do 01.10.2017r. w naszej szkole przebywało dwoje wolontariuszy z programu AIESEC Polska Komitet Lokalny Warszawa SGH. Jest to program międzynarodowy, w którym biorą udział studenci z całego świata. Nasza szkoła uczestniczy w nim po raz drugi. W tym roku przybyli do nas Kevin z Indonezji i Christina z Kanady. Prowadzili oni warsztaty dla naszych uczniów, podczas których opowiadali o kulturze, tradycji i sytuacji politycznej w ich państwach. Po zakończonych zajęciach, wszyscy uczniowie opuszczali salę z wielkim uśmiechem. Warto dodać, że niektórzy prosili o kolejną godzinę warsztatów z naszymi gośćmi, co jeszcze lepiej obrazuje, jak bardzo zaciekawili młodzież.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wolontariuszom, za poświęcony czas i trud włożony we wszystkie lekcje, ale również rodzinom uczniów, którzy przyjęli naszych gości do swoich domów. W podziękowaniach nie możemy zapomnieć o Pani Joannie Frątczak, która koordynowała przebieg projektu w naszej szkole. Mamy również nadzieję, że za rok ponownie będziemy mieć okazję wzięcia udziału w programie AIESEC.

Mateusz Kazanowski, 1a


Wpisz szukaną frazę

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"

potwierdza, że IV Liceum Ogólnokształcące

im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie

jest wśród 200 najlepszych liceów

w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu

Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017

i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości