Zastępstwa w dniu 12.11.2019 - 22.11.2019
Piotr Pietrowiak / 12.11.2019 wtorek
lekcja opis zastępca podpis
1 1 1Cp - matematyka rozszerzona, 32 Alicja Zaborska  
2 3 3C' - matematyka rozszerzona, 32 Sylwia Kowalczuk-Badowska  
3 2 2E - matematyka rozszerzona, 32 Marlena Styś  
4 2 2E - matematyka rozszerzona, 32 Dariusz Wasilewski  
5 1 1Bg - matematyka, 32 Wojciech Żurakowski  
6 3 3E - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Piotr Pietrowiak / 13.11.2019 środa
lekcja opis zastępca podpis
1 3 3E - Uczniowie przychodzą później    
2 3 3E - matematyka rozszerzona, 32 Agnieszka Pańczak  
3 1 1Bg - matematyka, 32 Michał Surlas  
4 1 1Cp - matematyka rozszerzona, 32 Sławomira Barabaniec  
5 2 2E - matematyka rozszerzona, 32 Krzysztof Kanabus  
6 3 3C' - matematyka rozszerzona, 32 Monika Penkul-Petryka  
7 2 2E - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Marlena Styś / 14.11.2019 czwartek
lekcja opis zastępca podpis
2 2 2B' - matematyka rozszerzona, 1 Monika Penkul-Petryka  
3 2 2B' - matematyka rozszerzona, 1 Anna Ziółkowska  
4 3 3B' - matematyka rozszerzona, 1 Andrzej Kurowski  
5 3 3B' - matematyka rozszerzona, 1 Izabela Kłagisz  
6 1 1Eg - matematyka, 1 Alicja Zaborska  
       
Marek Gołębiewski / 18.11.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca podpis
1 wychowanie fizyczne - wychowanie fizyczne, gim1 Marek Szymański  
2 1 1Dg(1) - wychowanie fizyczne, gim1 Marek Szymański  
3 3 3B(1) - wychowanie fizyczne, gim2 Marek Szymański  
4 2 2B'(1) - wychowanie fizyczne, gim4 Karina Jeżowska  
       
Izabela Kłagisz / 18.11.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca podpis
5 1 1Bg - historia, 4 Krzysztof Kanabus  
       
Agnieszka Pańczak / 18.11.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca podpis
6 1 1Bg - wiedza o spoleczenstwie, 5 Karina Jeżowska  
       
Marek Gołębiewski / 19.11.2019 wtorek
lekcja opis zastępca podpis
6 3 3C(2) - wychowanie fizyczne, gim2 Leszek Nowak  
7 2 2B(1) - wychowanie fizyczne, gim1 Leszek Nowak  
8 3 3B'(1) - wychowanie fizyczne, gim2 Leszek Nowak  
       
Karina Jeżowska / 19.11.2019 wtorek
lekcja opis zastępca podpis
3 1 1Dg - podstawy przedsiębiorczości, 0 Monika Penkul-Petryka  
7 wychowanie fizyczne - wychowanie fizyczne, gim3 Agnieszka Grochala  
8 1 1Gp(1) - wychowanie fizyczne, gim3 Agnieszka Grochala  
       
Michał Surlas / 19.11.2019 wtorek
lekcja opis zastępca podpis
1 2 2E - Uczniowie przychodzą później    
2 1 1Fg - geografia rozszerzona, 16 Agnieszka Pańczak  
3 2 2B' - geografia rozszerzona, 16 Marlena Styś  
4 2 2B' - geografia rozszerzona, 16 Dariusz Wasilewski  
5 3 3E - geografia rozszerzona, 16 Ewa Wądołowska  
6 3 3B' - geografia rozszerzona, 16 Barbara Chwedczuk  
7 2 2E - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Marek Gołębiewski / 20.11.2019 środa
lekcja opis zastępca podpis
1 wychowanie fizyczne - wychowanie fizyczne, gim1 Agnieszka Grochala  
2 wychowanie fizyczne - wychowanie fizyczne, sił.a Agnieszka Grochala  
3 wychowanie fizyczne - wychowanie fizyczne, gim1 Agnieszka Grochala  
4 1 1Dg(1) - wychowanie fizyczne, gim1 Leszek Nowak  
5 3 3B(1) - wychowanie fizyczne, gim2 Leszek Nowak  
6 2 2B'(1) - wychowanie fizyczne, sił.a Karina Jeżowska  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN